Mistrovství Moravy dětských domovů ve stolním fotbálku

Čt, 2014-10-09

Mistrovství Moravy ve stolním fotbálku dětských domovů

V sobotu 4.10.2014 se v DD Zašová uskutečnil první ročník 4P Turnaje dvojic ve stolním fotbálku. Turnaj probíhal přímo v prostorách dětského domova a zúčastnilo se ho 46 dětí, které si tuto hru mohly vyzkoušet na krásných profi stolech zapůjčených pro turnaj firmou 4P z Rožnova pod Radhoštěm. Kromě pořádajícího DD Zašová přijely na turnaj i děti z DD Valašské Meziříčí, Lipníku nad Bečvou, Nového Jičína, Plumlova a Vizovic.
Soutěžilo se ve dvou kategoriích. V kategorii do 15-ti let (12 dvojic) se na prvním místě umístily děti z DD Nový Jičín Tomáš Lacina a Martin Nguen. Druhé místo obsadila domácí dvojice Zdeněk Krpelík a Radek Pokuta a třetí byly děti z DD Plumlov Nikola Suchá a Veronika Šindlerová.
V kategorii nad 15 let (11 dvojic) zvítězila dvojice ze Zašové Soňa Tvrdá s Rendou Kubelou před dětmi z DD Nový Jičín David Zháněk a Josef Špaček. Na třetím místě se umístila dvojice vychovatelů z DD Nový Jičín a Dd Plumlov Stanislav Kopecký a František Spáčil.
Turnaj se vydařil a všem účastníkům se zápolení u hracích stolů moc líbilo. Spokojeni byli také pořadatelé z firmy 4P pan Ing. Petr Pražák a Jan Němec, kteří po celou dobu turnaje dětem radili, pomáhali a starali se o kompletní organizaci turnaje. Oběma patří naše poděkování.

Jiří Knapek - vychovatel

V Zašové 4.10.2014


Sponzoři

Naši sponzoři »

Doporučujeme

Vánoce, lyžování, volejbal a brandball

Doplnili jsme spoustu fotek z vánoční besídky na které jsme si pochutnali na bramborovém salátu s řízkem, brandballu, kde jsme skončili 4., volejbalu kde jsme poměřili svoje síly se zaměstnanci a letošního lyžování na rališce :)

další informace »

Rychlý kontakt

Dětský domov Zašová
Zašová 172
756 51, Zašová

Tel.: +420 571 634 026
E-mail: ddzasova@volny.cz

Více informací » mapa.png, 10kB