Plavecké závody v Uherském Hradišti

So, 2015-03-21

Dne 21.3.2015 jsme se v Uherském Hradišti zúčastnili každoročních plaveckých závodů, kde jsme v minulosti získali mnoho pěkných umístění. Odjeli jsme bohužel v okleštěné sestavě, protože nám tři děti na poslední chvíli onemocněly. Po příjezdu na krytý bazén nás polilo horko, protože paní recepční nám řekla, že žádné závody nejsou hlášeny. Přivolala provozního, který celou situaci uvedl na pravou míru a na tetách z pořádajícího Domova Uherské Hradiště byla patrná viditelná úleva.

Jako první se na start postavila Martina Mocková na 50m prsa a obsadila skvělé 4. místo z 15. startujících. Ve stejné kategorii chlapců nás reprezentoval Radek Pokuta, který bohužel po skvělém startu doplaval na 7. místě taky z 15. účastníků. Nejúspěšnéjším naším závodníkem se stal Ondřej Dohnal, který na 50m prsa ve starší kategorii obsadil 2. místo. Ve štafetě 4x50m jsme obsadili velmi dobré 5. místo. Zklamáním bylo vystoupení Ivana Slámy, který v pádlování na kruhu skončil na 9. místěNejúspěšnějším domovem se stal Uherský Ostroh, který vybojoval putovní pohár.