Přípravy na Jarmarky s Albertem

So, 2014-11-08

Nadační fond Albert společně s obecně prospěšnou společností „Spolu dětem“, přišla s projektem, který má za cíl pomoci dětem a mladým lidem z dětských domovů. Projekt nese název „Jarmarky s Albertem“ a děti jsou vedeny k výrobě dekorací a ozdob z přírodních materiálů. Tyto vlastnoručně zhotovené výrobky následně nabízí zákazníkům prostřednictvím prodejního stánku, kde sami prodávají a vydělané peníze budou patřit samozřejmě jim – dětem a mladým lidem z dětských domovů, kteří nemůžou vyrůstat v normálních a fungujících rodinách.
Do tohoto projektu se přihlásil i náš Dětský domov Zašová, kterému byl k prodeji přidělen Supermarket Albert ve Valašském Meziříčí na ulici Zdeňka Fibicha.
Předvést a nabídnout ke koupi své výrobky budou mít možnost naše děti v sobotu 29.11.2014 v čase od 09-19 hodin. Budou muset najít cestu, jak nejlépe upoutat pozornost na svůj stánek a své výrobky, jak zaujmout co nejvíce kupujících, budou muset vypracovat strategii prodeje s cílem co největšího zisku. Tyto všechny dovednosti týkající se výroby, distribuce a prodeje jim byly předávány na školeních, které pro ně zakladatelé projektu připravili.
Do projektu „Jarmarky s Albertem“ se zapojily Kristýna Zetková, Martina Mocková, Irena Krpelíková, Nikola Essenderová, Kristýna Menšíková a Zdeněk Krpelík kteří svojí šikovností a pílí pomáhali při výrobě bytových dekorací a ozdob. Hodně se těší až budou moci prezentovat a prodávat věci, které vyrobili společně s ostatními kamarádkami a kamarády.
Využili jsme této příležitosti, abychom lidem ukázali, že jsme schopni vytvořit i nějaké hodnoty, že něco umíme, a že jsme schopni jít tím správným směrem.
Těšíme se na Vás a věříme, že si v sobotu 29.11.2014 najdete cestu k našemu stánku, že si vyberete a domů odneste tu věc, která se Vám bude líbit a bude připomínat, že ne všichni mají takové štěstí, být doma.

Děti a vedení DD Zašová

Přípravy na Jarmarky s Albertem
Přípravy na Jarmarky s Albertem

Sponzoři

Naši sponzoři »

Doporučujeme

Vánoce, lyžování, volejbal a brandball

Doplnili jsme spoustu fotek z vánoční besídky na které jsme si pochutnali na bramborovém salátu s řízkem, brandballu, kde jsme skončili 4., volejbalu kde jsme poměřili svoje síly se zaměstnanci a letošního lyžování na rališce :)

další informace »

Rychlý kontakt

Dětský domov Zašová
Zašová 172
756 51, Zašová

Tel.: +420 571 634 026
E-mail: ddzasova@volny.cz

Více informací » mapa.png, 10kB