O nás

Dětský domov Zašová se nachází v budově bývalé Národní školy, postavené v roce 1897, později sloužící Zvláštní škole internátní. Jako školské zařízení byl do této budovy přestěhován z Rožnova p. Radhoštěm v roce 1982. Jedná se o školské zařízení, které poskytuje péči jinak poskytovanou osobami odpovědnými za výchovu /rodiči nebo jinými osobami, jímž bylo dítě svěřeno do výchovy/ dětem s nařízenou ústavní výchovou a dětem u nichž bylo nařízeno předběžné opatření. Zařízení zajišťuje náhradní výchovu nezletilým dětem ve věku od 3 do 18 let, případně zletilé nezaopatřené osobě po ukončení výkonu ústavní výchovy, připravující se na budoucí povolání, nejdéle do věku 26 let. Současná kapacita zařízení je 24 dětí, které jsou rozděleny do 3 rodinných skupin po 8 dětech, respektující sourozenecké vazby. V zařízení se nachází bazén, venkovní travnaté hřiště a sportoviště s průlezkami, pískoviště pro malé děti, asvaltový kurt na tenis a míčové hry, PC učebna, knihovna, kreslírna, posilovna a mnoho dalších možností k využití volnočasových aktivit.

Z těchto aktivit mají v současné době prioritu házená – TJ Handball Valašské Meziříčí, kopaná – TJ Zašová a Valašské Meziříčí, kondiční kulturistika, taneční kroužek B-dance Zašová a Valašské Meziříčí, hasičský sport Veselá a basketbal Valašské Meziříčí.

O nás
O nás
O nás
O nás

Sponzoři

Naši sponzoři »

Doporučujeme

Vánoce, lyžování, volejbal a brandball

Doplnili jsme spoustu fotek z vánoční besídky na které jsme si pochutnali na bramborovém salátu s řízkem, brandballu, kde jsme skončili 4., volejbalu kde jsme poměřili svoje síly se zaměstnanci a letošního lyžování na rališce :)

další informace »

Rychlý kontakt

Dětský domov Zašová
Zašová 172
756 51, Zašová

Tel.: +420 571 634 026
E-mail: ddzasova@volny.cz

Více informací » mapa.png, 10kB